Komet-Urpol Sp. z o.o.

OPERATOR CNC / PROGRAMISTA CNC

Od: Komet-Urpol Sp. z o.o.
Miejsce pracy: KĘDZIERZYN-KOŹLE, 47-225

Obowiązki:
Obsługa maszyn sterowanych numerycznie: zbroi, wymienia narzędzia, ustawia, programuje maszyny CNC.

Oferujemy:
stabilne zatrudnienie w renomowanej międzynarodowej firmie
bardzo dobre warunki pracy
konkurencyjne wynagrodzenie
rozwój zawodowy – możliwość awansu na technologa - programistę
szkolenia
prywatna opieka medyczna

  • wykształcenie: minimum zawodowe techniczne
  • doświadczenie w obsłudze maszyn CNC wraz z programowaniem
  • doświadczenie w obróbce skrawaniem metali
  • dobra znajomość rysunku technicznego
  • umiejętność obsługi przyrządów i urządzeń pomiarowych
  • znajomość geometrii podstawowych narzędzi (wiertło, frez)
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego.