Operator CNC - praca we Francji

Work Service Express

Francja, zagranica

praca tymczasowa
Work Service Express Miejsce pracy: Francja »

Work Service Express to certyfikowana agencja doradztwa personalnego i pracy tymczasowej, która działa na rynku od 2004 r. Firma oferuje usługi z zakresu pracy tymczasowej i doradztwa personalnego, pozostając jednym z liderów branży HR

Miejsce pracy: FRANCJA

KRAZ: nr 1116

Praca tymczasowa

Zadania:

  • Samokontrola wyprodukowanych części;
  • Konserwacja maszyn;
  • Ustawianie parametrów maszyn;
  • Dobór narzędzi i montaż elementów;

Wymagania:

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego;
  • przynajmniej 2-letnie doświadczenie;
  • Skrupulatność;
  • Dokładność;
  • Znajomość frezarek HEIDENHAIN/FANUC lub tokarek z programem CFAO, takim jak Mastercam i/lub Esprit

Oferujemy:

  • Legalne zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę;
  • Atrakcyjne stawki - zaczynające się od 2300 euro netto miesięcznie
  • Zagwarantowane bezpłatne zakwaterowanie;
  • Wsparcie polskiego koordynatora;
  • Pomoc przy każdym etapie rekrutacji;