Operator CNC - praca w Niemczech

OTTO Work Force

Białystok, podlaskie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Białystok

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy pracownika na stanowisko:

OPERATOR CNC - NIEMCY

Nr ref. CNC/06/2016

Miejsce pracy: Niemcy

Opis stanowiska pracy:

- bieżąca kontrola jakości produkowanych komponentów

- raportowanie ilości

- wprowadzania drobnych korekt w przypadku odchyleń

- wymiana narzędzi

- kontrola magazynu

- kontrola bieżących parametrów urządzenia

- Nie wymagamy umiejętności programowania i projektowania.

Oferujemy:

- umowa o pracę tymczasową z perspektywą zatrudnienia bezpośrednio u klienta w Niemczech

- wynagrodzenie 12,5 euro brutto za godzinę na okresie próbnym

- pakiet szkoleń przygotowujących do pracy na wskazanym stanowisku

- możliwość rozwoju zawodowego

- dofinansowanie mieszkania

- możliwość nadgodzin

 Wymagania:

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub rosyjskiego, (opcjonalnie angielski tylko gdy doświadczenie będzie obejmowało znajomość obsługi maszyn: index, sterowanie sinumeric i doświadczenie w pracy w Niemczech)

- znajomość rysunku technicznego

- umiejętność bieżącej obsługi urządzeń sterowanych numerycznie

- umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi m.in. suwmiarka, mikrometr

- gotowość do pracy w systemie zmianowym

- dyspozycyjność

- mobilność (własne auto)

- dokładność i sumienność

- doświadczenie w pracy z metalem w niskich tolerancjach mile widziane

Mile widziane:

 - Informacja na temat tego jakie maszyny oraz sterowniki kandydat potrafi obsługiwać

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.