Opis stanowiska pracy

Producent wysokiej jakości frontów i elementów meblowych firma CMm Sp. Z o. o. z siedzibą w Świętochłowicach w związku z rozwojem działu produkcyjnego poszukuje osoby na stanowisko:

Operator CNC (obróbka drewno / MDF)

Główne obowiązki:

 obróbka CNC drewna / MDF

 dbanie o czystość narzędzi oraz stanowiska pracy

Oferujemy:

 pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie

 stałą pensję + premię uznaniową

 niezbędne narzędzia pracy

Wymagania

 doświadczenie na stanowisku operatora CNC (min. 1 rok) – WARUNEK KONIECZNY

 umiejętność obsługi maszyn do obróbki drewna oraz MDF

 gotowość do pracy w systemie zmianowym

 umiejętność pracy w zespole

 wykształcenie min. zawodowe

Prezentacja firmy

CMm od początku swej działalności dostarcza na rynek meblarski f... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji