Opis stanowiska pracy

Firma RLCNC zatrudni na stanowisko

Operator CNC - Frezer

Miejsce wykonywania pracy: Głuchowo /k. Komornik

 Wymagania

  • obsługa maszyn sterowanych numerycznie typu Heidenhain,
  • umiejętność korzystania z narzędzi pomiarowych,
  • bardzo dobra umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • produkcja jednostkowa – w rozumieniu samodzielnego wykonania części zarówno poprzez dobór narzędzi, parametrów jak i pisanie programu na obrabiarce,
  • doświadczenie w zawodzie na sterowaniu Heidenhain,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i kwalifikacji,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • zatrudnienie w stabilnej firmie o u gruntowanej pozycji na rynku.

Prezentacja firmy

RL CNC jest narzędziownią realizującą usługi związane z produkcją elemen... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis