Operator CNC do szkła

Vitro-Plus s.c.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

zakres obowiązków:
- programowanie i obsługa maszyn CNC – centrum obróbcze do obróbki szkła INTERMAC Master 45 (w pięciu osiach interpolowych);
- ustawianie maszyn, wprowadzanie zmian w parametrach, wprowadzanie korekt do programów maszyn CNC;
- indywidualna praca przy użyciu rysunków technicznych;
- korzystanie z przyrządów kontrolno-pomiarowych;

Wymagania

- doświadczenie w programowaniu i obsłudze maszyn CNC;
- umiejętność programowania I-CAM 3D będzie dodatkowym atutem;
- znajomość programu AutoCad;
- znajomość rysunku technicznego;
- niekaralność;

Prezentacja firmy

Produkujemy i montujemy artykuły wyposażenia wnętrz ze szkła i aluminium... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 m-ce, z możliwością przedłużenia po ocenie pracownika
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 500PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji