Operator CNC BEZ DOŚWIADCZENIA

Adecco Poland Sp. z o.o.

Olkusz, małopolskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Olkusz

Renomowana firma działająca w branży automotive poszukuje pracowników!
Zostań operatorem CNC nawet BEZ DOŚWIADCZENIA. Wystarczy chęć rozwoju.
PREMIE NAWET DO 1000zł
DARMOWY TRANSPORT z pracy i do pracy - nie martwisz się o dojazd

Mamy 30 wolnych miejsc pracy. Nie zwlekaj - APLIKUJ i poleć nam swoich znajomych!

Zrób krok w przód i rozwijaj się z nami!

Zadania jakie na Ciebie czekają:

  • Obsługa maszyn CNC sterowanych numerycznie
  • Kontrola jakości wykonanych detali
  • Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
  • Współpraca z innymi działami firmy

Nasze wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie przy obsłudze maszyn produkcyjnych
  • Umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami pomiarowymi (np. suwmiarka, mikrometr)
  • Zaangażowanie oraz sumienność
  • Chęć podjęcia stałej pracy
  • Mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego

Oferujemy:

  • Możliwość bezpośredniego zatrudnienia u naszego Klienta
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • ZAPEWNIAMY CI BEZPŁATNY TRANSPORT do pracy i z pracy! (z okolic: Sosnowca, Dąbrowy Górniczej, Będzina, Jaworzna, Mysłowic, Olkusza, Sławkowa, Myszkowa, Koziegłów i wiele innych!)
  • Bogaty pakiet premii - nawet do 1000 PLN
  • Wynagrodzenie zawsze na czas!
  • Atrakcyjny program poleceń - za polecenie 1 osoby możesz dodatkowo zarobić nawet do 1500 zł (możesz polecić nieograniczoną ilość osób)!
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Kartę sportową
  • Paczki świąteczne dla pracowników i ich dzieci
  • Adecco + Club atrakcyjny pakiet zniżek i rabatów dla pracowników Adecco

Oferta dotyczy pracy tymczasowe

NIE CZEKAJ, APLIKUJ JUŻ TERAZ!

ZADZWOŃ: 723 190 103
NAPISZ SMS: praca Dąbrowa
WYŚLIJ CV: dabrowa.gornicza@adecco.pl

Numer referencyjny: PP/11/2017/BRO
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.