Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Operator CNC - Atrakcyjne wynagrodzenie - Umowa o pracę!

Miejsce pracy: Wrocław, Źródła, Mirków, Pietrzykowice, Długołęka, Wróblowice, Nowa Wieś Wrocławska

Zadania:

  • Obsługa maszyn sterowanych numerycznie: tokarki, frezarki, elektrodrążarki,
  • Zapewnianie ciągłości produkcji,
  • Współpraca z Inżynierami oraz Programistami CNC,
  • Praca według planów produkcyjnych, dokumentacji technicznej oraz ich kontrola,
  • Ścisłe przestrzeganie zasad, norm oraz standardów obowiązujących w miejscu pracy.

Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne warunki finansowe: podstawa + premia,
  • Pracę w miłym środowisku oraz zgranym zespole,
  • Realne możliwości rozwoju, zarówno pod kątem nabywania nowego doświadczenia jak również awansu zawodowego,
  • Bogaty pakiet benefitów oraz świadczeń pozapłacowych.

Wymagania:

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku, mile widziane: tokarki, frezarki, EDM,
  • Doświadczenie w posługiwaniu się urządzeniami pomiarowymi,
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego.

Oferta dotyczy pracy stałej.

Praca dla ponad 10 osób. Poleć znajomego!

Numer referencyjny: POC/02/2018/WRC/AK
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.