Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 08/12/2016.

Operator automatu szklarskiego

Jedlice, opolskie

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Zadania:

• obsługa automatów szklarskich,
• utrzymanie odpowiedniego poziomu jakościowego produktów,
• osiągnięcie założonych wskaźników produkcyjnych,
• odpowiednia eksploatacja części formujących,
• podejmowanie działań zmierzających do usuwania wad opakowań szklanych,
• utrzymywanie procesu produkcyjnego według ustalonego standardu,
• pogłębianie swojej wiedzy z zakresu formowania,
• usuwanie drobnych awarii mechanicznych,
• utrzymywanie należytego porządku na swoim odcinku.

Oferta:

• stabilna pracę oraz pełne wyzwań, odpowiedzialne stanowisko,
• możliwość nieustannego rozwoju z szerokim pakietem szkoleń,
• dostęp do nowoczesnych technologii,
• możliwość pracy w międzynarodowym środowisku;
• możliwość darmowego korzystania z basenu

Wymagania

Wymagania:

• wykształcenie minimum zawodowe ( najlepiej mechaniczne),
• podstawowa znajomość rysunku technicznego,
• umiejętność podejmowania decyzji,
• umiejętność pracy w zespole,
• gotowość do pracy w systemie zmianowym,
• dokładność i sumienność.

Manpower w Polsce od 2001 r. pomógł znaleźć pracę kilkudziesięciu tysiącom kandydatów.... Regularnie prowadzimy rekrutacje na różne stanowiska dla firm z wielu branży w całym kraju.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
15/02/2016
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Produkcja