Operator Automatu Szklarskiego (IS Machine Operator)

OTTO Work Force

Jedlice k/Ozimka, opolskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Jedlice k/Ozimka

OTTO Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku:

Nr referencyjny: JD/SZKL/04/2016/PL
Miejsce pracy: Jedlice (koło Ozimka)
Region: Opolskie
Typ wakatu: praca tymczasowa

Opis stanowiska pracy:
- obsługa automatów szklarskich
- utrzymanie odpowiedniego poziomu jakościowego produktów
- osiągnięcie założonych wskaźników produkcyjnych
- odpowiednia eksploatacja  części formujących
- podejmowanie działań zmierzających do usuwania wad opakowań szklanych
- utrzymywanie procesu produkcyjnego według ustalonego standardu
- pogłębianie swojej wiedzy z zakresu formowania
- usuwanie drobnych awarii mechanicznych
- utrzymywanie należytego porządku na swoim odcinku

Oferujemy:
- stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
- bezpieczne środowisko pracy
- stały grafik pracy zmianowej
- atrakcyjny pakiet socjalny oraz dodatek relokacyjny
- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego na nowoczesnym parku maszynowym

Wymagania:
- wykształcenie zawodowe
- mile widziana znajomość rysunku technicznego
- gotowość do pracy w systemie zmianowym

Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli:

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.