Operator automatów szklarskich IS

Zignago Vetro Polska S.A.

Trąbki, k. Garwolin, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zignago Vetro Polska S.A. jest wiodącym na rynku polskim producentem opakowań szklanych na potrzeby przemysłu kosmetycznego i spożywczego i wdraża innowacyjne rozwiązania w zakresie produkcji oraz technik zdobienia opakowań szklanych.

Obecnie w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracowników na stanowisko:

Obowiązki:

  • Obsługa automatów IS
  • Utrzymywanie procesu produkcyjnego według ustalonego standardu
  • Podejmowanie działań zmierzających do usuwania wad opakowań szklanych
  • Odpowiedzialność za prawidłową eksploatację części formujących
  • Stałe kontrolowanie parametrów pracy automatu

Wymagania:

  • Wykształcenie mechaniczne zawodowe lub techniczne
  • 2- letnie doświadczenie w obsłudze maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną
  • Znajomość zagadnień mechaniki
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Zorientowanie na wynik

Oferujemy:

  • Zagwarantowany okres 1,5 roku szkolenia w celu uzyskania samodzielności na stanowisku
  • Zagwarantowany 2-etapowy wzrost wynagrodzenia w okresie szkolenia
  • Regulaminową premię miesięczną
  • Premię zależną od absencji
  • Dodatek stażowy uwzględniający całościowy staż pracy doliczany do stawki godzinowej
  • Dodatki za pracę w systemie 4-brygadowym
  • Świadczenia z ZFŚS

Prezentacja firmy

Zignago Vetro Polska S.A.jest wiodącym na rynku polskim producentem opak... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria