Operations engineer

ZeroDowntime.pl

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby która będzie odpowiedzialna za:
- projektowanie środowisk chmurowych pod aplikacje klienckie;
- automatyzację procesów tworzenia i zarządzania w/w środowisk w modelu “infrastructure as a code”;
- tworzenie scentralizowanych systemów do zbierania / analizy logów i metryk;
- tworzenie pipeline-ów CI, CD;
- utrzymanie i rozwój produkcyjnych systemów naszych klientów.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
- minimalnego 4 letniego doświadczenia na stanowisku systems administrator;
- mocnego zaplecza linuxowego;
- znajomości narzędzi takich jak Ansible, Chef czy Puppet;
- znajomości zasad działania sieci TCP/IP;
- doświadczenia w pracy z rozwiązaniami tj. AWS, Azure, VMWare VSphere, Docker;
- doświadczenia w pracy z rozwiązaniami tj. Kibana, Grafana czy GrayLog2.

Prezentacja firmy

Istniejemy niewiele ponad rok. Zaczynaliśmy skromnie, od biura w ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
7 000PLN - 9 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Konsulting