Konstruktor z doświadczeniem w branży mechanika i budowa maszyn metalowych

Adecco Poland Sp. z o.o.

Toruń, kujawsko-pomorskie

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta aktualnie w Adecco Poland prowadzimy rekrutację kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Toruń

Główne obowiązki:
• Przygotowywanie procesu technologiczno-konstrukcyjnego;
• Tworzenie dokumentacji technologicznej osprzętu maszyn budowlanych;
• Przetwarzanie oraz doprecyzowywanie rysunków technicznych dotyczących osprzętu maszyn budowlanych;
• Opracowywanie konstrukcji wyrobów;
• Tworzenie procedur instrukcji dla działu produkcyjnego;
• Ścisła współpraca z działem konstrukcyjnym oraz produkcyjnym (kontakty w j. angielskim z działami polskimi i holenderskimi).

Wymagania:
Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie min. średniozaawansowanym - warunek konieczny;
Min. 2-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku konstruktor/technolog w branży maszynowej metalowej (mechanika i budowa maszyn, urządzeń, części metalowych/stalowych, itp.) - warunek konieczny;
• Wiedza z zakresu budowy maszyn i systemu podłączeń hydraulicznych;
• Praktyczna znajomość branży metalowej i jej obróbki (m.in. cięcie, gięcie, spawanie, itp.);
• Wykształcenie min. średnie techniczne, preferowane w zakresie mechaniki i budowy maszyn;
• Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną w j. angielskim;
• Umiejętność obsługi programu 3D / 2D (np. SolidWorks, AutoCAD, MechanicalDesktop).

Nasz Klient oferuje:
• Pracę od poniedziałku do piątku o charakterze stacjonarnym;
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
• Stałe wynagrodzenie, premie uznaniowe oraz pakiet socjalny;
• Niezbędne narzędzia pracy;
• Szkolenia specjalistyczne oraz perspektywę rozwoju zawodowego;
• Interesującą pracę w firmie o międzynarodowej renomie.

Oferta dotyczy pracy stałej.

Numer referencyjny: KTT/09/16/BDG
ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA? APLIKUJ DO NAS!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk - Aplikuj, znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.