Online Media Planner

Devire

Warsaw, mazowieckie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Warsaw

Naszym Klientem jest jedna z najlepszych grup mediowych w Polsce, o działaniu międzynarodowym. Są ludźmi skupionymi na celu i efektywności zaplanowanych działań i w swojej pracy wykorzystują szerokie spektrum narzędzi digitalowych. Planują strategię, media, kreację, e-commerce, a swoją aktywnością wspierają rozwój i efektywność wielu dużych firm i znanych brandów. Obecnie, w związku z powiększającym się portfolio o nowych klientów z branży AGD oraz farmaceutycznej, nasz Klient poszukuje samodzielnych, doświadczonych osób na stanowisko Communication Online Planner.

Zakres obowiązków:

  • samodzielne planowanie, realizacja i rozliczenie kampanii
  • przygotowanie analiz, rekomendacji i prezentacji na potrzeby zespołu i klienta
  • codzienny kontakt z klientem i mediami
  • negocjowanie warunków zakupu z mediami
  • uczestniczenie w przygotowaniu strategii dla klienta i new business

Oczekiwania:

  • min. 2-letnie doświadczenie w planowaniu i zakupie kampanii online w domu mediowym
  • znajomość niezbędnych narzędzi do planowania i analizowania kampanii (Nettrack, PBI Megapanel) znajomość Google Analytics i platformy DoubleClick będzie dodatkowym atutem
  • dobra znajomość narzędzi MS Office (Excel i PowerPoint)
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność prezentacji
  • komunikatywność
  • wysoki poziom samodzielności

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia i bogaty pakiet benefitów (opieka medyczna, karta Multi Sport, zajęcia z jęz. angielskiego, joga w trakcie godzin pracy)
  • możliwości rozwoju (pakiet szkoleń, programy i rozmowy rozwojowe, oraz wymianę doświadczeń pomiędzy pracownikami) oraz ciekawe inicjatywy wewnętrzne;
  • pracę z najlepszymi specjalistami z branży;
  • biuro w nowoczesnym i ekologicznym budynku, w centrum Warszawy.
Devire Devire Devire Devire