Online Marketing Specialist

Profitroom Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Profitroom to największy w Polsce dostawca systemów rezerwacyjnych online dla hoteli, a także firma specjalizująca się w projektowaniu stron internetowych oraz świadczeniu usług marketingowych dla branży hotelarskiej. W ostatnich latach zostaliśmy wielokrotnie nagrodzeni za nasze projekty w międzynarodowych konkursach i zyskaliśmy zaufanie większości cenionych marek w naszym kraju. Obecnie, dzięki specjalistom w Polsce oraz oddziałom zagranicznym, Profitroom obsługuje już ponad 1500 hoteli w różnych zakątkach świata.

To idealna praca dla entuzjastów e-marketingu, którzy czerpią przyjemność z obsługi Klienta i wdrażaniu nowości.

Zakres obowiązków

  • Skuteczne prowadzenie kampanii e-marketingowych (m.in. Google Adwords, Google Hotel Ads, Facebook Ads)
  • Przygotowywanie strategii działań promocyjnych
  • Optymalizacja procesów marketingowych
  • Tworzenie analiz, raportów i ofert dla klientów
  • Aktywna współpraca z pozostałymi działami firmy w celu realizacji projektów
  • Dbanie o najwyższy standard obsługi Klienta

Wymagania

Wymagania

  • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Wiedza praktyczna z zakresu online marketingu (Google Adwords, Google Analytics) potwierdzona certyfikatem Google
  • Znajomość narzędzi e-marketingowych
  • Doświadczenie w branży turystycznej będzie atutem
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Wysokie zdolności interpersonalne
  • Samodzielność
  • Systematyczność
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Praca na pełen etat w ustabilizowanej i rozwijającej się firmie
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • Możliwość odbycia szkoleń
  • Udział w interesujących projektach dla polskich i zagranicznych klientów
  • Kurs języka angielskiego na różnym stopniu zaawansowania
  • Dopłaty do kart MultiSport
  • Wygodny dojazd dzięki lokalizacji w samym centrum
  • Przyjazna atmosfera w profesjonalnym zespole
  • Liczne spotkania firmowe, imprezy integracyjne
  • Codzienne dostawy owoców do biura

Prezentacja firmy

Profitroom - jesteśmy jedną z największych agencji interaktywnych i soft... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Reklama / Komunikacja, Praca Praca w mediach / dziennikarstwo, Praca Internet / e-commerce, Praca Analityka