Online marketing manager for UK

WebWave

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Znasz biegle język angielski?

Kręci Cię marketing internetowy?

Chcesz wprowadzić sprawdzony produkt na nowy rynek?

Znasz się na mediach społecznościowych?

Chciałbyś nawiązywać kontakty z dziennikarzami, blogerami wydawcami?

Wiesz co to content marketing?

Umiesz i lubisz pisać dłuższe artykuły i krótkie teksty?

Dołącz do WebWave jako online marketing manager na rynek brytyjski i pomóż nam wprowadzić nasz kreator stron internetowych do UK!.

Do Twoich zadań należeć będzie między innymi:

  • Opracowanie i realizacja planu wprowadzenia WebWave na rynek brytyjski
  • Współpraca z agencją marketingową
  • Obsługa mediów społecznościowych
  • Realizacja strategii content marketingowej
  • Promocja marki i dystrybucja treści w internecie przy pomocy własnych i zewnętrznych kanałów komunikacji
  • Kontakt z mediami i budowanie relacji z partnerami zewnętrznymi (dziennikarze, blogerzy, wydawcy etc.)

Wymagania

  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Wiedza na temat marketingu i chęć jej pogłębiania
  • Łatwość konstruowania tekstów i artykułów
  • Umiejętność wyszukiwania informacji, obrazów, treści
  • Znajomość programów graficznych, np. Photoshop
  • Chęć i umiejętność kontaktu z innymi ludźmi
  • Zaangażowanie i głowa pełna pomysłów

W pracy przydadzą Ci się również:

  • Doświadczenie przy projektowaniu lub zarządzaniu stronami internetowymi
  • Zainteresowanie tematyką webdesign i user expirience

W zamian:

  • Otrzymasz atrakcyjne wynagrodzenie
  • Poszerzysz swoją wiedzę i zdobędziesz nowe umiejętności praktyczne
  • Będziesz mieć możliwość realizacji własnych pomysłów
  • Poznasz fajnych ludzi i będziesz pracować w sympatycznej atmosferze
  • Będziesz współtworzyć coś naprawdę fajnego :)

Prezentacja firmy

Firma WebWave istnieje od 2011 roku i skupia się przede wszystkim... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Reklama / Komunikacja, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja, Praca Internet / e-commerce, Praca Kadra zarządzająca