Opis stanowiska pracy

Główną działalnością DevPark sp. z o.o. jest tworzenie oraz rozbudowa aplikacji webowych dla klientów z USA i Europy. Do nowo otwieranego biura w Pile oraz Poznaniu poszukujemy osób, które powiększą nasz zespół.

Zakres obowiązków:

· kreowanie wizerunku firmy oraz jej produktów

· przygotowanie ofert handlowych i prowadzenie dokumentacji handlowej

· pozyskiwanie nowych Klientów na rynkach zagranicznych i prowadzenie negocjacji handlowych

· koordynowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami

· realizowanie planów sprzedaży

Wymagania

Kompetencje:

· biegła znajomość języka angielskiego (poziom umożliwiający co najmniej swobodny kontakt z zagranicznymi kontrahentami przez telefon, Skype, maila)

· doświadczenie w pozyskiwaniu oraz kontakcie z klientem (min 2 lata)

· umiejętność nawiązywania i utrzymywania długotrwałych kontaktów handlowych

· nastawienia na realizację celów

· odpowiedzialność i samodzielność w działaniu

· otwartość na nowe wyzwania

Pracodawca oferuje:

· pracę w stabilnej, szybko rozwijającej się firmie

· możliwość rozwoju zawodowego

· atrakcyjne wynagrodzenie

· kontakt z nowymi rozwiązaniami webowymi przy realizacji różnorodnych projektów

· pracę z zespołem zgranych, zdolnych, kreatywnych programistów

Mile widziane

· znajomość zagadnień związanych z tworzeniem aplikacji webowych

Prezentacja firmy

<br/><br/>Nasz zespół powstał jako zwieńczenie współpracy kilku osobnych... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Policealne
Wynagrodzenie
3 500PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
+ prowizja od zysku
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media