Online & E-Commerce Manager EE (m/f)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Obecnie do działu marketingu pilnie poszukujemy osoby na stanowisko Online & E-Commerce Managera EE.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest firma z branży retail - prestiżowa marka, rozpoznawalna na całym świecie.

Opis stanowiska

  • Współtworzenie oraz realizacja długoterminowej strategii digitalowej na rynkach EE
  • Planowanie i egzekucja kampanii wizerunkowych i efektywnościowych w oparciu o ustalone KPI, we współpracy z domem mediowym i agencjami digitalowymi
  • Zapewnianie spójności komunikacji w internecie z globalną i lokalną strategią marki, odpowiedzialność za media plany digitalowe
  • Zarządzanie budżetem digitalowym i jego optymalizacja
  • Nadzór nad bieżącym funkcjonowaniem, rozwojem i optymalizacją profilów społecznościowych oraz strony internetowej marki
  • Nadzór nad tworzeniem contentu, dbanie o aktualność i najwyższą jakość treści i materiałów
  • Zarządzanie platformą e-commerce oraz kampaniami sprzedażowymi
  • Analiza efektywności prowadzonych działań, realizacja KPI
  • Zarządzanie programem lojalnościowym dla konsumentów
  • Ścisła współpraca z działem sprzedaży i zagraniczną centralą
  • Zarządzanie i koordynacja pracy 3-osobowego zespołu Specjalistów (CRM, E-Commerce i Online Marketing)
  • Raportowanie do Dyrektora Marketingu

Profil kandydata

  • Wyższe wykształcenie (preferowane kierunki - Marketing, Zarządzanie, Marketing Internetowy)
  • Minimum 4-letnie doświadczenie w Digitalu zdobyte w międzynarodowej organizacji, agencji digital lub domu mediowanym
  • Minimum 2 letnie doświadczenie managerskie w zarządzaniu pracą innych osób
  • Umiejętność planowania, realizacji i optymalizacji wielokanałowych kampanii digitalowych
  • Zmysł analityczny, pro biznesowe nastawienie
  • Wysoko rozwinięte kompetencje komunikacyjne i interpersonalne
  • Doświadczenie we współpracy z agencjami i partnerami zewnętrznymi
  • Znajomość narzędzi Google Analytics, Google AdWords, narzędzi social media, umiejętność zarządzania projektami
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i na piśmie
  • Pasja do Digitalu
  • Samodzielność, inicjatywa, umiejętność planowania i ustalania priorytetów
  • Biegła znajomość MS Excel, MS Word and MS Power Point
  • Dostępność do pracy od najpóźniej od 01.05.2017 (warunek konieczny)
  • Doświadczenie w pracy w markach premium / luksusowych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Praca w międzynarodowej, stabilnej organizacji, na managerskim stanowisku z kompleksowym zakresem obowiązków w ramach Digital
  • Odpowiedzialność biznesowa za region EE
  • Umowa na 1 rok oraz pakiet benefitów socjalnych
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas określony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page