Randstad Polska Sp. z o.o. jest liderem na polskim rynku outsourcingu HR.

Dla naszego Klienta, firmy, która od 125 lat utożsamiana jest z urodą, innowacjami, optymizmem i przede wszystkim z działaniami dla kobiet, poszukujemy osoby na stanowisko:

okręgowy menedżer sprzedaży

Nr ref.: 41131
Praca stała
Lokalizacja: Olsztyn / Ełk / Pisz / Szczytno

Zakres obowiązków:

  • odpowiedzialność za wyniki sprzedażowe na powierzonym obszarze
  • pozyskiwanie nowych osób do współpracy oraz koordynowanie pracy Liderów Sprzedaży i Konsultantek
  • organizowanie i prowadzenie szkoleń
  • koordynowanie i organizowanie akcji i imprez promujących firmę
  • wdrażanie standardów i inicjatyw działu sprzedaży
  • dbanie o rozwój współpracowników poprzez coaching

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w sprzedaży oraz zarządzaniu zespołem min. 1 rok
  • zorientowanie na wyniki,
  • łatwości w budowaniu relacji oraz współpracy
  • dynamizm w działaniu, pomysłowość
  • nastawienie na rozwój własny i zespołu
  • przedsiębiorczość, umiejętności analityczne
  • czynne prawo jazdy kat . B
  • gotowość do założenia działalności gospodarczej

Oferta:
  • bardzo atrakcyjne finansowo warunki współpracy (część stała oraz prowizja)
  • szerokie możliwości rozwoju poprzez udział w szkoleniach, konferencjach sprzedażowych
  • dla najlepszych oferujemy możliwość wyjazdów zagranicznych oraz inne atrakcyjne nagrody w ramach konkursów wspierających sprzedaż

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)