Ziko Apteka Sp z.o o
Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Ogrodnik

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

  • Całoroczna opieka nad ogrodem w Krakowie w dzielnicy Przegorzały
  • Wykonywanie prac związanych z pielęgnacją oraz konserwacją ogrodu
  • Serwisowanie ogrodu
  • Inne prace ogrodnicze, porządkowe

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie w pielęgnacji ogrodów i w pracach ogrodniczych
  • Znajomość zasad pielęgnacji roślin
  • Znajomość stosowania środków ochrony roślin
  • Umiejętność obsługi podstawowych sprzętów ogrodniczych
  • Rzetelność w wykonywaniu powierzonych prac ogrodowych
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do wykonywania pracy fizycznej
Naszym Pracownikom zapewniamy:
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji naciskając
przycisk aplikuj znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.