Opis stanowiska pracy

Prace ogrodnicze, zagospodarowanie i niwelacja terenu, wykopy pod rowy melioracyjne na terenie różnych projektów w okolicach Kokkedal. Sadzenie zieleni od małych kwiatków po duże drzewa, robienie trawników tradycyjnych i przygotowywanie podłoża pod trawniki z rolki itp..

Oferujemy:

• wynagrodzenie 134,30 DKK/ brutto godz.,

• rozpoczęcie pracy od 18.04.2017 – umowa na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia,

• możliwość pracy w godzinach nadliczbowych,

• umowę gwarantującą takie same warunki zatrudnienia i płacy zgodne z wytycznymi duńskiej umowy związkowej,

• ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe,

• możliwość zaliczek w wysokości 1000 DKK / tydz.,

• opieka koordynatora,

• wypłata wynagrodzenia co 2 tyg.,

• pomoc w organizacji pierwszego zakwaterowania (koszt odciągany z wynagrodzenia),

• 12.5% dodatku urlopowego do każdej przepracowanej godziny ,

• możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz (możliwość długotrwałej współpracy).

Wymagania

• udokumentowanego doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,

• dyspozycyjność do rozpoczęcia pracy od 18.04.2017r.,

• min. komunikatywnej znajomości j. angielskiego,

• prawo jazdy + własne auto na wyjazd - dodatkowy atut,

Prezentacja firmy

Jesteśmy częścią duńskiej firmy BlueCollar A/S. Specjalizujemy si... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Praca na produkcji, Praca Rolnictwo