Ogrodnik (Belgia -Kapelle-op-den-bos)

IMPACT Poland Sp. z o.o.

Kapelle-op-den-bos, zagranica

Od: IMPACT Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Kapelle-op-den-bos

Dla naszego klienta, renomowanej i największej w regionie belgijskiej firmy zajmującej się projektowaniem, wykonaniem oraz utrzymaniem .dów poszukujemy ogrodnika.

Obowiązki:

Budowa nowych ogrodów (sadzenie kwiatów w kwietnikach, sadzenie krzewów i drzew)

Przygotowanie podłoża - prace ziemne

Prace ogrodnicze - sadzenie oraz pielęgnacja roślin

Praca w różnych warunkach atmosferycznych

Sprawowanie nadzoru nad grupą ogrodników

Wymagania:

Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

Znajomość architektury ogrodów

Podstawowa wiedza o kwiatach, drzewach i krzewach

Gotowość do pracy w różnych warunkach atmosferycznych

Komunikatywna znajomość języka holenderskiego- warunek konieczny

Własny samochód będzie atutem

Pozytywne nastawienie

Oferujemy:

W pełni legalne zatrudnienie zgodnie z belgijskim prawem, w tym ubezpieczenie społeczne, ubezpieczenie zdrowotne, prawo do emerytury belgijskiej

Wynagrodzenie +/- 14 euro brutto/h plus bony żywnosciowe 5, 46 € /dziennie + dodatek 2, 5 € /dziennie

W pełni umeblowane zakwaterowanie - pokoje jednoosobowe, nielimitowany internet, woda, gaz i prąd w cenie 72 € / tydzień, w mieszkaniu max 3 osoby

Zwrot kosztów transportu do Belgii do 125 € po czterech przepracowanych tygodniach

Premię na zakończenie roku - 8, 33% wynagrodzenia rocznego brutto

Dodatek wakacyjny w wysokości - 15, 38 % wynagrodzenia rocznego brutto

Zasiłek rodzinny na każde dziecko

Zapewniony transport (w zależności od odległości zakwaterowania)

Opiekę naszych wielojęzycznych koordynatorów

Certyfikat KRAZ 275

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.