Ogłoszenie na stanowisko Servicedesk z językiem rosyjskim

Supportit Polska Sp. z o.o.

00-716 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Ogłoszenie na stanowisko Servicedesk
Miejsce pracy: Warszawa
Jeżeli:
• Masz doświadczenie w pracy na pierwszej linii wsparcia;
• Lubisz pomagać użytkownikom wykorzystując wszelkie kanały zdalnej komunikacji;
• Masz wiedzę dotyczącą zarówno budowy sprzętu komputerowego jak i systemów operacyjnych Windows oraz pakietów Office;
• Znasz podstawowe zagadnienia związane z Active Directory;
• Potrafisz porozumiewać się w języku rosyjskim i angielskim;
• Lubisz się uczyć i poznawać nowe rozwiązania;
• Jesteś osobą punktualną i systematyczną;
• Jesteś osobą komunikatywną, lubisz pracę w zespole i cechuje Ciebie wysoka kultura osobista;
• Potrafisz organizować sobie pracę aby przynosiła jak najlepsze efekty;
• Oraz nie boisz się pracy wielowątkowej i pod presją czasu.
- to znaczy, że jesteś dobrym kandydatem na to stanowisko i chętnie spotkamy się z Tobą, aby Ciebie lepiej poznać.
Co będzie należało do Twoich obowiązków?
• Przyjmowanie zgłoszeń oraz zamieszczanie ich w systemie;
• Rozwiązywanie problemów i koordynacja działań lub eskalacja i przeniesienie do innej grupy wsparcia;
• Informowanie użytkowników o postępie prac;
• Techniczne wsparcie dotyczące stacji roboczych i urządzeń peryferyjnych:
- Instalowanie i aktualizacja oprogramowania,
- Identyfikacja problemu,
- Modernizacja, montaż i wymiana stacji roboczych i urządzeń peryferyjnych,
- Zdalne rozwiązywanie problemów.
• Tworzenie dokumentacji, instrukcji i uzupełnianie bazy wiedzy.

Wymagania

To co możemy Ci zaoferować:
 Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
 Międzynarodowe środowisko pracy;
 Przyjazną atmosferę;
 Pracę w profesjonalnym zespole;
 Możliwość rozwoju.
CV prosimy przesyłać na adres mailowy. Uprzejmie prosimy o zamieszczenie w CV informacji o dyspozycyjności do pracy. Prosimy także o dołączenie podpisanej klauzuli: ”Niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych – Dz.U. z 2002r. nr 101, poz. 926 z póź. zm.”
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta