Oficer bezpieczeństwa - Specjalista ds. Bezpieczeństwa i Ochrony

P.P.H.U. Emer

okolice Białegostoku (Korycin), podlaskie

Opis stanowiska pracy

BSA Śledztwa i Audyty Gospodarcze Sp. z o.o. to agencja detektywistycznego wywiadu gospodarczego, która świadczy usługi doradcze, detektywistyczne i wywiadowcze, by zapewnić szeroko pojęte bezpieczeństwo biznesu. Prowadzimy działania służące zminimalizowaniu zagrożeń w środowisku biznesowym.

Naszym Klientem jest firma EMER sp. z o.o. S.K.A. jedna z wiodących firm produkcyjnych w branży przetwórstwa tłuszczy zwierzęcych, wytwarzająca produkty o wysokiej jakości i w oparciu o najnowsze technologie. W dobie nieuczciwej walki rynkowej bezpieczeństwo działania firmy jest jednym z najważniejszych warunków funkcjonowania.

Obowiązki:
• odpowiedzialność za realizację wytycznych i zaleceń mających na celu ochronę i zabezpieczenie terenu zakładu zgodnie z przepisami prawa i obowiązującymi procedurami;
• wdrażanie procedur oraz polityki bezpieczeństwa w przedsiębiorstwie;
• prowadzenie wewnętrznych postepowań;
• współpraca z kancelariami prawnymi, firmami ochrony, wywiadu gospodarczego oraz organami ścigania;
• reprezentowanie firmy przed organami administracji publicznej w zakresie pełnionego stanowiska;
• przeciwdziałanie nieuczciwej konkurencji;
• weryfikacja i udoskonalanie planów ochrony obiektu;
• nadzór nad systemami monitoringu i ochroną;
• współpraca i nadzór na wszystkich szczeblach pracowniczych;
• prowadzenie dokumentacji w zakresie bezpieczeństwa przedsiębiorstwa
• udział w realizowanych projektach wdrażania nowych zabezpieczeń

Wymagania

• wykształcenie wyższe
• min 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku lub bogate doświadczenie zawodowe nabyte podczas pełnienia służby w organach ścigania;
• praktyczna wiedza z zakresu ochrony i bezpieczeństwa;
• doświadczenie w tworzeniu procedur dotyczących ochrony zakładu produkcyjnego
• komunikatywność
• asertywność
• znakomita organizacja pracy
• mobilność
• prawo jazdy kat B
• znajomość języka angielskiego (mile widziana)

Oferujemy:
• pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o wysokich standardach
• atrakcyjne wynagrodzenie
• stabilne zatrudnienie

Prezentacja firmy

PPHU Emer Marcin Radulski to firma działająca w branży spożywczej... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Ochrona