Opis stanowiska pracy

Czy jesteś koordynatorem i możesz to potwierdzić swoim doświadczeniem?
Posiadasz wybitne umiejętności organizacyjne?
Komunikujesz się płynnie w języku angielskim?
Potrafisz działać dynamicznie i precyzyjnie?

Jeśli tak, wyślij do nas swoja aplikację i zostań koordynatorem w FairWind!

W związku z rozwojem FairWind poszukujemy do kilku naszych działów w Szczecinie osób, które posiadają doświadczenie w prowadzeniu różnego rodzaju projektów.

Wierzymy, że umiejętności miękkie są kluczowe.

Jeśli masz odpowiednią osobowość: jesteś dynamiczny, nie boisz się częstych zmian, jesteś wytrwały i potrafisz szybko dostosować się do zmieniającej się sytuacji, prawdopodobnie odnajdziesz się w tym miejscu pracy.

Pomogą Ci w tym też pozytywne nastawienie i doskonałe umiejętności interpersonalne. Na co dzień będziesz kontaktował się z wieloma działami oraz osobami na różnym szczeblu, dlatego liczymy na Twoje doświadczenie w negocjacjach.

Duński pierwiastek naszej firmy przejawia się miedzy innymi w tym, że w FairWind nie wygrywa osoba, a cały zespół. FairWind to miejsce dla teamplayerów.

Współpracujemy na rynku międzynarodowym. Często komunikujemy się w języku angielskim, także z naszymi klientami. Jesteś wizytówką FairWind. Liczymy na Twój nienaganny customer service.

Niezależnie od stanowiska, FairWind daje Ci dużą swobo-dę w działaniu, ale też wymaga samodzielności. Wiele zależy od Ciebie i Twoich decyzji oraz precyzji I jakości w działaniu. Wymagamy więc umiejętności analitycznego myślenia, wnikliwości oraz skrupulatności.

FairWind to miejsce pracy, gdzie nigdy nie będziesz się nudził, będziesz miał codziennie szanse podnosić swoje umiejętności. Zapewnimy Ci wejście do nowoczesnej branży z dużym potencjałem – branży wiatrowej.

Miejsce pracy: Szczecin, ul. Pomorska 42.

Co oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
• Początek kariery w atrakcyjnej i rozwojowej branży wiatrowej
• Fachowy zespół i przyjazną atmosferę
• Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego
• Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji i umiejętności językowych
• Program opieki zdrowotnej dla pracowników
• Program sportowo-rekreacyjny

Jeśli jesteś zainteresowany/a, prześlij aplikację z numerem referencyjnym: OPC/04/2017.

Wymagania

Najważniejsze wymagania:
• Biegła znajomość języka angielskiego (minimum C1) w mowie i w piśmie
• Doświadczenie w prowadzeniu projektów
• Doskonałe umiejętności organizacyjne
• Dynamizm i precyzja w działaniu oraz umiejętność pracy w szybko zmieniającym się środowisku
• Umiejętność pracy pod presją czasu
• Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikacyjne, również na polu międzynarodowym
• Zdolność łatwego przyswajania informacji
• Znajomość Excel na dobrym poziomie
• Doświadczenie w pracy z budżetem będzie dodatko-wym atutem
• Wykształcenie techniczne będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

FairWind A/S jako globalny dostawca usług serwisowych i instalacyjnych t... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Kadra zarządzająca