Opis stanowiska pracy

Opis firmy:

IBBC Group jest częścią najstarszej agencji detektywistycznej na świecie – Pinkerton. Jesteśmy jedną z wiodących firm doradczych na rynku Europy Środkowej i Wschodniej w zakresie zarządzania ryzykiem i bezpieczeństwem. Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów i konsultantów: audytorów, prawników, detektywów i analityków. Proponujemy przyłączenie do zespołu na stanowisku Office Managera

Opis stanowiska:

Office Manager odpowiada przede wszystkim za kwestie administracyjne np. przygotowanie i porządkowanie dokumentów wewnętrznych, wysyłkę listów, realizacja zakupów birowych, dbałość o estetykę i porządek biura, przyjmowanie gości, pomoc przy rezerwacjach biletów, hoteli, miejsc spotkań, itp. Dodatkowo osoba ta będzie wspierała Zarząd w bieżącej działalności, w tym przy tworzeniu komunikatów wewnętrznych i zewnętrznych, również w języku angielskim. W przypadku zainteresowania branżą możliwa pomoc przy aktywnościach innych działów, w ramach realizowanych projektów. Office Manager-em powinna być osoba bystra i sumienna z dobrą organizacją czasu pracy.

Zakres obowiązków i oczekiwania:

- Koordynację prac administracyjnych w tym wysyłka listów, porządkowanie dokumentacji wewnętrznej
- Bezpośrednie wspieranie Zarządu w bieżących działaniach
- Dbałość o dobry wygląd i higienę biura
- Tworzenie komunikatów wewnętrznych zewnętrznych do pracowników, partnerów i klientów firmy
- Komunikacja z firmami zewnętrznymi wspierającymi funkcjonowanie biura
- Przygotowanie oraz organizacja podróży i spotkań biznesowych
- Tworzenie dokumentów firmowych w MS Office

Wymagania

- Zdolność bardzo dobrej organizacji czasu pracy
- Sumienność w wykonywaniu obowiązków
- Minimum dobra znajomość języka angielskiego
- Umiejętność zarządzania priorytetami
- Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office (Word, Power Point)
- Doświadczenie na podobnym stanowisku jest mile widziane

Oferujemy:

- Praca w zgranym zespole
- Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania
- Możliwość rozwoju i awansu
- Zdobycie doświadczenia zawodowego w międzynarodowej grupie kapitałowej

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV przez formularz infoPraca

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).”

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

IBBC Group jest częścią najstarszej agencji detektywistycznej na świecie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Kadra zarządzająca