Human Resources Poland Sp. z o.o.

Office Manager

Od: Human Resources Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa, 02-797

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na okres próbny

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa

Opis stanowiska:

  • Pełna obsługa administracyjna biura, odbieranie korespondencji elektronicznej i papierowej,
  • Pełne wsparcie przełożonych w codziennych pracach,
  • Organizacja logistyczna spotkań i delegacji biznesowych – środków transportu, noclegów, restauracji i innych,
  • Organizacja konferencji, szkoleń i spotkań branżowych,
  • Tworzenie raportów i zestawień,
  • Prowadzenie korespondencji z klientami zagranicznymi w j. angielskim
  • Prowadzenie kasy gotówkowej firmy
  • Sporządzanie i administrowanie notatkami ze spotkań, zarządzanie dokumentacją biurową Dyrektora Generalnego i prowadzonego sekretariatu,
  • Przygotowywanie prezentacji biznesowych z wykorzystaniem Pakietu MS Office
  • Przyjmowanie gości w siedzibie firmy zgodnie z przyjętymi procedurami,
  • Koordynację przebiegu i terminowości realizacji projektów inicjowanych przez Dyrektora Generalnego,
  • Wsparcie w kontrolowaniu przebiegu prac naukowo- badawczych,

Wymagane:

  • 3 letnie doświadczenie na stanowiskach: office manager, asystent/ka, sekretarz/rka
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum średniozaawansowanym
  • Wysoka kultura osobista
  • Swoboda w nawiązywaniu kontaktów
  • Gotowość do wyjazdów służbowych
  • Zaświadczenie o niekaralności

Mile widziane

  • Znajomość programów graficznych np. Publisher
  • Umiejętność przygotowywania tłumaczeń
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w prestiżowej firmie
  • Miłą atmosferę w pracy