Office manager

BSI

Płońsk, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

W imieniu naszego klienta, firmy produkcyjnej z Płońska, poszukujemy osoby na stanowisko:

Office manager’a

Oferujemy:

- pracę od zaraz w renomowanej firmie międzynarodowej;
- umowę o pracę na czas nieokreślony (po przebytym pozytywnie okresie próbnym);
- atrakcyjne wynagrodzenie;
- możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia;
- przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole.

Rozpatrywane będą kandydatury z Płońska i okolic.

Wymagania

- wykształcenie wyższe;
- min. 3 lata doświadczenia w pracy biurowej, kwestiach kadrowych oraz księgowości;
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
- znajomość pakietu MS Office w stopniu zaawansowanym;
- zdolności organizacyjne oraz interpersonalne.

Prezentacja firmy

Firma BSI Sp. z.o.o. ( certyfikat 3455) zajmuje się rekrutacją pracowni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Kadra zarządzająca