Office Manager

Frontkom

Lublin, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Cześć! Do naszego biura w Lublinie poszukujemy energicznej, pozytywnej i zorganizowanej osoby na stanowisko Office Manager, której zadaniem będzie koordynacja pracy biura w Lublinie.

Jeżeli interesuje Cię praca w środowisku ukierunkowanym na rozwój, naukę oraz chcesz pracować w branży IT - dobrze się składa :) Szukamy właśnie Ciebie!

Cenimy sobie współpracę, uczymy się od siebie wzajemnie i szukamy zaangażowanych osób - takich jak Ty, więc dołącz do nas.

Dołączenie do Frontkom to

  • praca w kreatywnym środowisku, które przyspieszy Twój rozwój zawodowy
  • możliwość opracowywania i wdrażania Twoich rozwiązań - pracujemy w małych zespołach, więc każdy ma znaczący wpływ na to, jak pracujemy
  • elastyczny czas pracy z możliwością częściowej pracy zdalnej
  • budżet edukacyjny
  • możliwość uczestniczenia w konferencjach i innych wydarzeniach branżowych opłacanych przez firmę
  • system poleceń pracowniczych
  • cotygodniowe bezpłatne lekcje języka angielskiego
  • spotkania integracyjne
  • dofinansowanie do karty sportowej, możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia medycznego
  • owoce, przekąski, woda, kawa, herbata od poniedziałku do piątku ;)

Twoje obowiązki będą obejmować

  • dbanie o prawidłowe funkcjonowanie biura (wyposażenie, organizacja stanowisk pracy, wygląd biura, obsługa korespondencji i wysyłek firmowych)
  • planowanie i realizacja działań podtrzymujących dobrą atmosferę w biurze, -organizacja wydarzeń firmowych
  • zarządzanie i dbanie o sprzęt komputerowy (m.in. PC, laptopy, drukarki, telefony), zamawianie i zarządzanie reklamacją sprzętu
  • opracowywanie i wdrażanie odpowiednich procedur oraz usprawnień dotyczących pracy biura
  • organizacja zakupów spożywczych i biurowych, współpraca z serwisem sprzątającym

Wymagania

Oczekujemy od Ciebie

  • minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku/w prowadzeniu biura
  • doskonałych umiejętności komunikacyjnych
  • samodzielności i inicjatywy w prowadzeniu i wykonywaniu zadań
  • umiejętność ustalania priorytetów i rozwiązywania problemów
  • optymizmu i pozytywnego podejścia do życia
  • praktycznej znajomości sprzętu PC i urządzeń peryferyjnych
  • praktycznej znajomości Google Docs
  • dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie

Dodatkowym atutem będzie

  • wiedza z obszaru konfiguracji sieci LAN/WAN i Wi-Fi oraz bezpieczeństwa systemów sieciowych (switch, router, VPN)
  • zainteresowanie obszarem IT

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Prezentacja firmy

Frontkom empowers businesses and impactful organisations to discover and... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/10/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja