Office Manager

IDES od 21 lat lider na rynku usług rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych w Polsce, dla swojego klienta z branży Przemysł elektroniczny i elektrotechniczny poszukuje kandydatów na stanowisko Office Manager.

Miejsce pracy: Łódź

Firma została wpisana do rejestru agencji zatrudnienia pod numerem 925.

Zadania / obowiązki:

  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania Biura Zarządu;
  • Prowadzenie kalendarza spotkań Zarządu;
  • Planowanie oraz organizowanie spotkań Zarządu, spotkań biznesowych, konferencji, podróży służbowych;
  • Nadzorowanie sprawnego obiegu dokumentów;
  • Przygotowywanie prezentacji oraz opracowywanie materiałów dla Zarządu;
  • Wykonywanie bieżących zadań zlecanych przez Zarząd;
  • Sporządzanie oraz nadzorowanie realizacji zadań wynikających ze spotkań z udziałem Zarządu.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Wykształcenie wyższe;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Doświadczenie w przygotowywaniu i prowadzeniu prezentacji;
  • Doskonałe umiejętność komunikacji i łatwość w nawiązywaniu kontaktów;
  • Umiejętność redagowania pism;
  • Doskonała umiejętność planowania i organizacji pracy;
  • Wysoka kultura osobista i biznesowa.

Firma oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie;
  • Praca w dynamicznym zespole;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Benefity socjalne.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
"Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami"