Opis stanowiska pracy

W związku z ciągłym rozwojem, sieć klubów Fitness Platinium poszukuje kandydata na stanowisko:

OFFICE MANAGER

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należało będzie:

-zarządzanie sprawami administracyjnymi i organizacyjnymi w zakresie negocjacji umów, podatków i ubezpieczeń

-współpraca z kontrahentami i innymi działami firmy (księgowość, kadry)

-zarządzanie płatnościami i kontrola faktur

-kontakty z urzędami

-zarządzanie flotą samochodową

-wspomaganie pracy zespołu managerów

-przygotowywanie raportów, zestawień, podsumowań i prezentacji

-redagowanie pism

-prowadzenie samodzielnych projektów

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

-minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

-bardzo dobra znajomość pakietu Office ( w szczególności Excel)

-zdolności organizacyjne i chęć do podejmowania inicjatywy

-samodzielność w działaniu

-wykształcenie wyższe (mile widziane: administracja, ekonomia)

-bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

-samodzielne i pełne wyzwań stanowisko

-stabilne zatrudnienie

-możliwość rozwoju

Prezentacja firmy

W związku z ciągłym rozwojem firmy zajmującej się generalnym wyko... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa