Opis stanowiska pracy

W SkyGate rozwijamy produkty webowe od strategii biznesowej, po kreację graficzną i programowanie. Współpracujemy ze startupami i korporacjami na całym świecie, głównie ze Stanów Zjednoczonych. Mamy siedziby w Gliwicach, Wrocławiu i Krakowie.

Do biura w Gliwicach poszukujemy office managera, który lubi wyzwania i chce się rozwijać.

Twoje zadania:

  • koordynacja codziennych procesów biurowych, administracyjnych oraz biznesowych związanych z działalnością firmy w Gliwicach Wrocławiu i Krakowie,
  • współpraca z kancelarią księgową i prawną,
  • przygotowywanie rozliczeń finansowych,
  • zapewnienie prawidłowego i terminowego obiegu dokumentów,
  • koordynacja korespondencji i przesyłek kurierskich, odbieranie telefonów i poczty elektronicznej,
  • przygotowanie oraz archiwizacja umów i dokumentów,
  • udział w procesach rekrutacyjnych.

Od Ciebie oczekujemy:

  • obsługi pakietu MS Office,
  • dobrej znajomości języka angielskiego (odbieranie telefonów od klientów anglojęzycznych, umowy w j. angielskim itd.),
  • świetnej organizacji pracy,
  • samodzielności i umiejętności radzenia sobie w trudnych sytuacjach,
  • student/ka studiów zaocznych lub na 3-5 roku studiów stacjonarnych.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji,
  • elastyczne godziny pracy, możliwość pogodzenia pracy ze studiami (praca na min. 3/4 etatu),
  • przyjazną, swobodną atmosferę w biurze,
  • roczny kontrakt (w tym trzymiesięczny okres próbny)
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu.

W dokumentach aplikacyjnych (CV i list motywacyjny) zamieść oświadczenie o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez SkyGate sellekt S.C. do potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. z 2002r.nr 101, poz. 926 ze zm.). Jednocześnie zdaję sobie sprawę z przysługującego mi prawa do wglądu przesłanych przeze mnie danych, uzupełniania, poprawiania, a nawet usunięcia danych ze zbioru.”

Prezentacja firmy

W Skygate rozwijamy produkty webowe od strategii biznesowej, po grafikę ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/03/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Obsługa klienta