Opis stanowiska pracy

Cześć! Jesteśmy jednym z największych importerów odzieży używanej i zdecydowanym liderem w recyklingu tekstyliów w Polsce i w Europie. Cenimy sobie jakość, przejrzystą komunikację i pasję do pracy. Obecnie szukamy pragmatycznej, nie bojącej się wyzwań, zorganizowanej i elastycznej osoby, na stanowisko Office Managera w naszej firmie.

Główne obowiązki Office Managera, to:

- organizowanie czynności biurowych (nadzór stanu zaopatrzenia biura, zamawianie
- materiałów eksploatacyjnych, kontakty z dostawcami)
- nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem biura (w tym kontakt i miesięczne finansowe - rozliczanie dostawców oraz podwykonawców, wsparcie administracyjne działu księgowości, a także wdrażanie inicjatyw optymalizujących pracę biura i procedury wewnętrzne)
- organizowanie i ewidencjonowanie dokumentów
- przygotowywanie zestawień i raportów dla Zarządu Spółki
- employer branding wewnętrzny, obejmujący dbałość o codzienny komfort pracy swój i współpracowników
- organizacja podróży służbowych
- organizacja spotkań i wyjazdów integracyjnych

Wymagania

Chcemy z Tobą pracować, jeśli:

- masz minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- bardzo dobrze władasz językiem angielskim (mile widziany jest również rosyjski)
- masz wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych
- masz zdolności organizacyjne
- nie potrafisz wyobrazić sobie życia bez korzystania z Google Drive
- z łatwością nawiązujesz pozytywne relacje z różnymi ludźmi i świetnie radzisz sobie z rozwiązywaniem sytuacji konfliktowych
- cechujesz się inteligencją, pomysłowością, konsekwencją i śmiałością

Gwarantujemy:

- przejrzystą ścieżkę rozwoju
- pensję 2300,00 zł na start
- umowę o pracę
- prywatną opiekę zdrowotną
- współfinansowanie kursów językowych
- spotkania integracyjne trzy razy do roku

Prezentacja firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem, w formacie PD... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Wynagrodzenie
3 200PLN - 3 200PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat