Office Manager w biurze Domu Maklerskiego.

Solution Partners Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Agent Domu Maklerskiego poszukuje osoby na stanowisko:

Office Manager

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku odpowiedzialna będzie między innymi za:

* Przygotowywanie raportów i prezentacji.
* Zarządzanie dokumentacją firmy.
* Koordynacje procesów rekrutacyjnych firmy.
* Zapewnienie wsparcia organizacyjnego i koordynacyjnego dla Dyrektora oraz Zarządzającego Departamentu Rynków Zagranicznych.
* Zapewnienie płynnego przepływu informacji wewnątrz firmy oraz między partnerami.
* Profesjonalne reprezentowanie i dbanie o dobry wizerunek firmy
* Obsługę zamówień do firmy

Oferujemy:

* Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia.
* Bardzo miłą atmosfere pracy.

Praca do podjęcia "od zaraz". Kandydatów prosimy o przesłanie CV oraz Listu Motywacyjnego za pośrednictwem portalu infopraca.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

* Znajomości w teorii i praktyce dowolnej metodologii zarządzania czasem i zadaniami.
* Znajomości prawa z zakresu KSH, podatkowego.
* Wiedzę z zakresu finansów i bankowości
* Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie.
* Doskonałą znajomość obsługi programów z pakietu MS Office.
* Doświadczenia na podobnym stanowisku.
* Dokładności oraz rzetelności.
* Motywacji do pracy.

Prezentacja firmy

Firma Solution Partners jest strategicznym partnerem Domu Maklerskiego I... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Bankowość