Office Manager w Agencji Interaktywnej

Testimo

44-100 Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Świetnie organizujesz swój czas, jesteś uporządkowany i znasz się na prowadzeniu dokumentacji? Wyszukiwarka Google nie jest dla Ciebie czarną magią? Nie masz problemu z pracą pod presją czasu i lubisz pracować z zaangażowanym zespołem? Mamy dla Ciebie propozycję.

Jaki jest zakres obowiązków?
• Biurowe prace administracyjne (prowadzenie dokumentacji klienta, wystawianie i rozliczanie faktur, przygotowywanie umów i ofert)
• Obsługa zapytań ofertowych spływających do firmy (mail, telefon)
• Wyszukiwanie nowych zleceń, klientów i rynków zbytu
• Obsługa pozyskanych klientów (nawiązywanie i utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych)

Wymagania

Jakie mamy wymagania?
• Umiejętności przygotowywania ofert sprzedażowych
• Obsługa urządzeń biurowych oraz komputera
• Mile widziana znajomość produktów związanych z marketingiem internetowym
• Mile widziane przynajmniej roczne doświadczenie w obsłudze biura

Co oferujemy?
• Stałe wynagrodzenie
• Narzędzia oraz wszelkie zasoby potrzebne do wykonywania pracy
• Pracę w miłym, młodym zespole
• Zarobki adekwatne do zaangażowania i efektów pracy

Jak aplikować? Wyślij nam swoje CV

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.
Tylko pełne CV będą brane pod uwagę.
Dołącz zgodę na przetwarzanie danych osobowych

Prezentacja firmy

Agencja Interaktywna Testimo zajmuje się marketingiem internetowy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa