Office Manager (obsługa sekretariatu) - bezpłatny staż

IT European Group Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zapraszamy na dwumiesięczny bezpłatny staż, podczas którego będziesz miał możliwość poznania pracy jako Office Manager w sekretariacie firmy o międzynarodowym zasięgu.

Obowiązki:

- obsługa sekretariatu firmy

– obieg dokumentów - tłumaczenie i redagowanie tekstów na stronę

- umawianie spotkań biznesowych

- tworzenie baz danych firmy

- utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami

- odbieranie maili firmowych i telefoniczne rozmowy z klientami

Oferujemy:

- możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej firmie - przyjazną atmosferę pracy

- godziny pracy - minimum 6-7 godzin w biurze firmy od pon do pt (godziny: 9 - 17)

- 2 miesięczny okres stażu bezpłatnego z możliwością późniejszego zatrudnienia na roczny staż płatny

- po pozytywnym przejściu praktyk stażowych oferujemy stałą współpracę z firmą.

Osoby zainteresowane aplikacją prosimy o przesłanie CV, w tytule wpisując tytuł ogłoszenia.

Termin nadsyłania zgłoszeń mija 25.06.2015.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Wymagania

Oczekiwania:
- wykształcenia minimum średniego, preferowane wyższe (może być w trakcie studiów)
- doświadczenia w zakresie prowadzenia sekretariatu (warunek niekonieczny)
- umiejętności prowadzenia biznesowych rozmów telefonicznych
- kreatywność i zaangażowanie, odpowiedzialność za powierzone zadania.

Prezentacja firmy

Nowo powstała firma z sektora IT

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/07/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Czas trwania umowy
2 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa