Office Manager (m/f)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Osoba na stanowisku Office Managera będzie odpowiedzialna za kompleksowe zarządzanie biurem firmy.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest prestiżowy fundusz inwestycyjny.

Opis stanowiska

  • Profesjonalna obsługa biura firmy
  • Zapewnienie administracyjnego wsparcia pracownikom firmy
  • Kontakt z Klientami firmy
  • Organizacja i obsługa spotkań wewnętrznych
  • Współpraca z dostawcami zewnętrznymi firmy
  • Koordynacja działań związanych z obszarem HR
  • Obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej, porządkowanie i wysyłka korespondencji oraz maili
  • Odbieranie połączeń telefonicznych oraz przekierowywanie rozmów
  • Zapewnienie płynnego i profesjonalnego obiegu dokumentów w firmie

Profil kandydata

  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Skrupulatność i rzetelność
  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Wysoka kultura osobista

Oferujemy

  • Pracę w firmie o wysokich standardach
  • Szeroki zakres obowiązków
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w prestiżowym środowisku pracy
  • Stabilne zatrudnienie
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page