Office Manager / Kierowik Biura

Selvoy

Kraków, małopolskie

Selvoy
Selvoy

Od: Selvoy
Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska pracy

  • Nadzór nad obiegiem dokumentów, zarządzanie korespondencją zewnętrzną i wewnętrzną.
  • Przyjmowanie gości i obsługa spotkań.
  • Obsługa recepcji.
  • Dbanie o zaopatrzenie biura.
  • Samodzielna organizacja i obsługa administracyjna wydarzeń z życia firmy.
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi i podwykonawcami - negocjowanie i ustalanie warunków współpracy.
  • Wsparcie administracyjne działu HR.
  • Realizacja zadań związanych z czasem pracy i wynagrodzeniami pracowników (nieobecności, urlopy). Stały kontakt z księgowością w tym zakresie.
  • Docelowo prowadzenie budżetu firmy, realizowanie płatności.
  • Dbanie o wizerunek i wygląd biura, nadzór nad jego prawidłowym funkcjonowaniem.

Wymagania

  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i negocjacyjne – łatwość w nawiązywaniu kontaktów, odwaga.
  • Gotowość do funkcjonowania w dynamicznym środowisku podatnym na zmiany.
  • Inicjatywa i postawa proaktywna – umiejętność dostrzegania nieprawidłowości i bieżącego reagowania.
  • Samodzielność w działaniu, doskonała organizacja pracy własnej pośród wielu zadań.
  • Skrupulatność i rzetelność w podejściu do obowiązków.
  • Wysoka kultura osobista.
  • Bardzo dobra znajomość środowiska MS Office ze szczególnym naciskiem na MS Excel.
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację (min. B2).

Oferujemy

  • Długotrwałą współpracę w oparciu o umowę B2B.
  • Pracę pełną wyzwań w środowisku zróżnicowanym pod względem języka, kultury i doświadczenia.
  • Możliwość doskonalenia umiejętności na odpowiedzialnym i samodzielnym stanowisku.
  • Możliwość wdrażania własnych inicjatyw i rzeczywisty wpływ na funkcjonowanie firmy.
  • Współpracę z ludźmi, którzy są dla siebie nie tylko współpracownikami ale także bardzo dobrymi znajomymi.
  • Spotkania i wyjazdy integracyjne.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez przycisk "Aplikuj".