Office Assistant

Intredo

Warszawa, mazowieckie

Intredo

Od: Intredo
Miejsce pracy: Warszawa

Jesteśmy agencją performance marketingu oferującą kompleksowe rozwiązania dla Klientów e-commerce o zasięgu globalnym. Przygotowujemy strategię komunikacji online i zajmujemy się jej wdrożeniem biorąc odpowiedzialność za wyniki sprzedaży naszych Klientów. W ciągu 6 lat zbudowaliśmy dynamiczny i profesjonalny zespół blisko 80 specjalistów, który na co dzień integruje produkcję, technologię oraz media w spójną całość, tworząc skuteczne narzędzia sprzedaży online.

O stanowisku:

Office Assistant to osoba, która jest wsparciem administracyjnym dla działów operacyjnych. Odpowiada za sprawne funkcjonowanie biura, porządek i zapewnienie możliwie najlepszych warunków do pracy dla pozostałych działów. Jest pierwszym kontaktem dla gości i kandydatów, jak również źródłem informacji i pomocy dla pracowników.

Pełni ważną funkcję organizacyjną i wspierającą. Priorytetem jest zapewnienie wysokiej jakości obsługi powierzonych zadań stałych, terminowych dostaw oraz obsługi usług zakontraktowanych przez spółki.

Twoje zadania:

  • Dbanie o czystość w biurze i recepcji
  • Współpraca i nadzorowanie serwisów sprzątających
  • Uzupełnianie produktów w kuchni: kawa, herbata, mleko, cukier itd.
  • Nadzór nad stanami magazynowymi (sprzęt biurowy itp.)
  • Realizacja zakupów stałych oraz ad hoc
  • Rozliczanie wydatków zgodnie z obowiązującą procedurą
  • Nadzór nad zarządzanymi dostępami do usług i aplikacji
  • Optymalizacja kosztów / reseach ofert
  • Współpraca z usługodawcami i wynajmującymi / obsługa umów
  • Archiwizacja dokumentacji
  • Administrowanie benefitami
  • Organizacja podróży służbowych, eventów i szkoleń
  • Obsługa spotkań
  • Wsparcie managerów w zadaniach operacyjnych

Oczekujemy:

  • Praktycznej znajomość pakietu MS Office
  • Znajomości język angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Samodzielności, dokładności i precyzji w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Wysokiej kultury osobistej i miłej prezencji
  • Proaktywnej postawy
  • Zdolności komunikacyjnych i umiejętności pracy w zespole
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku – mile widziane :)

W zamian oferujemy:

  • Nowe doświadczenia i umiejętności
  • Stałe godziny pracy (9-17 od poniedziałku do piątku)
  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie i pakiet Multisport,
  • Codziennie pyszną kawę i świeże owoce
  • Pracę w nowoczesnym biurowcu z pięknym i odprężającym widokiem na Wisłę i Stadion Narodowy
  • A ponadto – towarzystwo fajnych, inspirujących ludzi!
Intredo