Office Assistant – Asystent/ka Biura

Selvoy

Kraków, małopolskie

Selvoy
Selvoy

Od: Selvoy
Miejsce pracy: Kraków

Zajmujemy się outsourcingiem w obszarze sprzedaży i obsługi klienta. Nasz zespół tworzą ludzie traktujący sprzedaż z pasją, dla których trudny projekt nie istnieje. Cechuje nas otwartość na wyzwania bez względu na rodzaj produktu czy usługę, oraz wyobraźnia, która nie zna granic!

W TIVRON stawiamy na samodzielność, inicjatywę oraz dynamizm w działaniu. W naszym zespole dużo się dzieje i na pewno nie ma miejsca na nudę!

Aktualnie poszukujemy osoby zainteresowanej stanowiskiem:

Zadania, które czekają na Ciebie:

  • Nadzór nad obiegiem dokumentów, zarządzanie korespondencją zewnętrzną i wewnętrzną.
  • Przyjmowanie gości i obsługa spotkań wewnętrznych.
  • Obsługa recepcji.
  • Dbanie o zaopatrzenie biura.
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi i podwykonawcami - negocjowanie i ustalanie warunków współpracy jak również nadzorowanie prac.
  • Realizacja zadań administracyjnych związanych z przygotowywaniem miejsca pracy dla nowych pracowników.
  • Dbanie o wizerunek i wygląd biura, nadzór nad jego prawidłowym funkcjonowaniem.
  • Bliska współpraca z Office Managerem – wsparcie w bieżących zadaniach.

Oczekujemy od Ciebie, że:

  • dysponujesz wolnym czasem od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17;
  • łatwo nawiązujesz kontakty, potrafisz negocjować i nie boisz się powiedzieć, co myślisz;
  • czujesz się jak ryba w wodzie w otoczeniu, w którym wiele się dzieje;
  • wykazujesz inicjatywę - często masz pomysły i chętnie się nimi dzielisz;
  • mnogość zróżnicowanych do wykonania zadań to dla Ciebie bułka z masłem – zdolności organizacyjne masz we krwi;
  • jesteś osobą energiczną a zarazem skrupulatną i rzetelną – można liczyć, że dokonasz niemożliwego jeśli zajdzie taka konieczność;
  • samodzielność w działaniu to Twoje drugie imię ale kiedy trzeba potrafisz współpracować;
  • cechuje się wysoka kultura osobista i poczucie humoru
  • posługujesz się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym;
  • środowisko MS Office jest Ci dobrze znane.

Z naszej strony możesz liczyć na:

  • długotrwałą współpracę w oparciu o umowę B2B/zlecenie;
  • pracę w zróżnicowanym pod względem języka, kultury i doświadczenia zespole;
  • możliwość wdrażania własnych inicjatyw i rzeczywisty wpływ na funkcjonowanie firmy;
  • atmosferę, dzięki której z radością przychodzisz do pracy;
  • towarzystwo współpracowników, którzy wiedzą, że nie samą pracą człowiek żyje;
  • uczestnictwo w działaniach integracyjnych w pracy i po pracy – pamiętamy o swoich urodzinach, organizujemy dni pizzy, chodzimy razem na kręgle, spotykamy się przy grillu.

Wyraź siebie w pracy z nami! Wyślij swoje CV i do usłyszenia wkrótce :)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez przycisk "Aplikuj".