Office Administrator- KATOWICE

TJ MARKETING

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Dynamicznie rozwijająca się firma marketingowa o ugruntowanej pozycji na rynku poszukuje entuzjastycznej, ambitnej osoby na samodzielne stanowisko Office Administrator.

Zakres zadań:

. Bieżąca obsługa administracyjna firmy

. Udział w procesach rekrutacyjnych realizowanych w firmie (docelowo

samodzielne prowadzenie procesu)

. Organizacja pracy biura

. Wsparcie działań Dyrektora Zarządzającego

. Ścisła współpraca z pozostałymi działami firmy

Oferujemy:

. Kompleksowe szkolenie wstępne i pomoc doświadczonego zespołu

. Możliwość rozwoju w strukturach administracyjnych firmy

. Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy

. Pełną życia, przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole

. Atrakcyjne warunki zatrudnienia

. Stabilne i długoterminowe miejsce pracy

Wymagania

. Wysokie zdolności organizacji czasu pracy i pracy pod presją czasu

. Umiejętność współpracy ze zróżnicowaną grupą ludzi

. Pozytywne nastawienie do ludzi i świata

. Zorientowanie na rozwój i kreatywne rozwiązywanie problemów

. Biegła znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych ( znajomość execla   warunek konieczny )

. Znajomość języka angielskiego w stopniu min. Komunikatywnym

Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Prezentacja firmy

Powstałe w marcu 2008 roku we Wrocławiu biuro marketingowe TJ MARKETING ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 200PLN - 3 100PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa