Oferty pracy w Busie Rekrutacyjnym w Katowicach

Polski HR Search&Selection Sp. z o.o.

Katowice i okolice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Polski HR to nowoczesna agencja rekrutacyjna z siedzibą w Krakowie, która działa na polskim i międzynarodowym rynku pracy. Przez cały rok znajdziesz u nas oferty pracy w różnych branżach i stanowiskach.

Polski HR serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców Katowic i okolic do Busa Rekrutacyjnego we wtorek 24.11.15 r. na parking Sklepu Simply ul. Uniwersytecka 4. Będziemy na Was czekać w godzinach: 10:30-14:30.

To doskonała okazja do zapoznania się z szeroką bazą ofert pracy zaprezentowanych przez pracowników Polskiego HRu!!!

Oferujemy pracę m.in. w branży:

- handlowej,
- produkcyjnej,
- kurierskiej,
- gastronomicznej
- hotelarskiej,
- opiekuńczej,
- medycznej,
- budowlanej,
- przemysłowej.

Wymagania

Nasze ogłoszenie kierujemy do wszystkich osób:

- bezrobotnych,
- studentów,
- z orzeczeniem o niepełnosprawności,
- w wieku 50 +,
- poszukujących pracy dorywczej lub stałej,
- chcących zmienić obecną pracę.

Udział w ww. wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny
Serdecznie zapraszamy!!!

Jednocześnie informujemy, że ogłoszenie ma charakter informacyjny, szczegóły dotyczące ofert pracy będą przedstawiane w Busie Rekrutacyjnym.

Zapraszamy do śledzenia nas na facebooku, gdzie aktualnie można nas spotkać:
PolskiHR.Search

Prezentacja firmy

Firma specjalizuje się w profesjonalnych procesach rekrutacyjnych... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/11/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
40
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie