Ofertowiec - kosztorysant z dobrym angielskim

Grot Marek Dobrzyński

Warszawa - Macierzysz, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Praca polega na kontakcie z klientami firmy, którymi w dużej części są firmy zagraniczne, przygotowywanie ofert handlowych poprzez wykonywanie przedmiarów i zestawień materiałowych, pozyskiwaniu ofert od dostawców i podwykonawców.

Oferujemy atrakcyjne warunki finansowe, stałość zatrudnienia, pracę przy ciekawych projektach.

Wymagania

- język angielski na poziomie dobrym w mowie i piśmie
- dobra znajomość branży budowlanej
- dobra znajomość obsługi arkusza kalkulacyjnego
- znajomość programu AutoCad
- umiejętność analitycznego myślenia
- dyspozycyjność

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się:<br/>- produkcją oraz montażami lekkich konstrukcji st... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie