Oferta Stażu - Dział marketingu

Doji

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Doji to start-up stworzony do projektowania gier i aplikacji szkoleniowych. W związku
z dynamicznym rozwojem potrzebujemy osób, które tak jak my są pasjonatami i poszukują miejsca, w którym mogą realizować swoje zainteresowania i popisać się swoimi zdolnościami. Oferta stażu jest dla osób, które chcą zdobyć różnorodne doświadczenie przy organizowaniu szkoleń, nadzorowaniu kampanii reklamowej, oraz tworzeniu narzędzi szkoleniowych.

Zakres obowiązków:

- współtworzenie strategii marketingowej,

- tworzenie bazy danych klientów,

- przygotowywanie ofert i ogłoszeń,

- działania związane z organizowaniem szkoleń biznesowych,

- analiza obecnych trendów rynkowych związanych z branżą szkoleniową.

Oferujemy:

- Pracę w kreatywnym zespole w biurzew centrum Poznania.

- Różnorodne zadania, brak monotonii.

- 3 miesięczny płatny staż z perspektywą dalszej współpracy.

- Elastyczne godziny pracy.

Wymagania

Nasze oczekiwania:

- Absolwent/ka lub Student/ka ostatnich lat; preferowane kierunki: Zarządzanie, Human Resources, Public Relations, Marketing, Kognitywistyka lub pokrewne.

- Dobra znajomość pakietu MS Office (Word, PowerPoint, Excel).

- Umiejętność tworzenia skutecznych tekstów reklamowych (lekkie pióro).

- Dobra znajomość języka angielskiego.

- Kreatywność, wielozadaniowość, wszechstronność.

- Pozytywne nastawienie, entuzjazm i zaangażowanie.

Prezentacja firmy

Zespół Doji Technology tworzą ludzie, dla których wiedza i jej przekazyw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/03/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media