Agent nieruchomości - bez doświadczenia

Vobesta Nieruchomości

40-560 Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Biuro Nieruchomości VOBESTA z Katowic poszukuje osoby samodzielnej, dobrego handlowca, najchętniej z praktyką do pracy przy sprzedaży i wynajmie nieruchomości z terenu Katowic, Sosnowca, Mysłowic, Chorzowa, Rudy Śląskiej, Mikołowa.

Oferujemy wysokie wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników, możliwość rozwoju zawodowego.

Umowa agencyjna lub zlecenie.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

-pozyskiwanie ofert sprzedaży i wynajmu nieruchomości,

-prezentowanie ofert klientom,

- nawiązywanie i utrzymywanie stałych kontaktów z klientami

-wprowadzanie ofert do systemu i portalach internetowych.

Oferujemy:

- elastyczny czas pracy - bez wymogu codziennego przebywania w biurze

- profesjonalne narzędzia pracy, programy on-line

- osobom bez doświadczenia zapewniamy opiekę i nadzór pośrednika z licencja

Oferujemy narzędzia pracy, laptop, służbowy telefon, stanowisko pracy, ubezpieczenie zdrowotne.

Wymagania

Nasze oczekiwania to:

-osoby komunikatywne,

-efektywnie wykorzystujące czas pracy,

-dyspozycyjne,

-prawo jazdy kat. B + własny samochód

-przede wszystkim kontaktowe z dobrymi umiejętnościami sprzedaży.

Jeżeli jesteś osobą dynamiczną, zorientowaną na sukces i chcesz rozwijać się zawodowo w branży nieruchomości, wyślij swoją aplikację.

Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. nr 101 poz. 926 z późn. Zm.)"

Więcej szczegółów podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Prezentacja firmy

Zajmujemy się pośrednictwem w najmie ,wynajmi,kupnie i sprzedaży ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/05/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Call Center / Telemarketing, Praca Inne, Praca Praca dla studenta