Oferta pracy zdalnej - Twórca Treści

Perk Sp. z o.o.

00-640 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Do rozwoju oraz promocji jednego z najbardziej obiecujących start-upów na świecie -
platformy edukacyjnej perkmylife - poszukujemy osób na stanowiska twórcy treści.

Interesujesz się:
- GPW, Inwestycjami, Forex’em,
- Finansami, Rachunkowością, Ubezpieczeniami
- Biznesem, Marketingiem, Doradztwem strategicznym
- Informatyką
Perkmylife to miejsce dla Ciebie

Do Twoich zadań należeć będą:
- Uczestnictwo w burzliwych i interesujących dyskusjach
- Tworzenie wątków dotyczących wybranych zagadnień i tematów
- Utrzymywanie stałej komunikacji z użytkownikami portalu, opowiadanie na zapytania oraz rozwijanie powstałych wątków
- Redagowanie tekstów do publikacji

Co oferujemy w zamian?
- Pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji, w młodym i ambitnym zespole
- Atrakcyjne wynagrodzenie finansowe
- program szkoleń z wybranej tematyki wiedzy
- Możliwość poznania problematyki i zasad funkcjonowania serwisów internetowych

Wymagania

Wymagania

Czego od Ciebie wymagamy?
- Zainteresowania i znajomości podstawowych zagadnień z wybranego zakresu
- Zaangażowania, inicjatywy, kreatywności
- Umiejętności poruszania się w sieci i wyszukiwania informacji
- Zdolności tworzenia ciekawych tekstów „lekkie pióro” ( poprawność ortograficzna i interpunkcyjna obowiązkowa)
- Znajomość języka angielskiego mile widziana

Proces Aplikacji:

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o:

1) Zarejestrowanie się na: http://perkmylife. com, wypełnienie profilu w formie CV (nie przyjmujemy CV w innej formie)

2) Przesłanie linku do swojego profilu (znajdziesz go na dole strony w zakładce "Zaproś znajomych") na nasz adres mailowy

Z wybranymi spośród aplikantów, kontaktować będziemy się na bieżąco (tj. im wcześniej prześlesz do nas swoją aplikację, tym wcześniej będziemy mogli rozpocząć współpracę).

Prezentacja firmy

Jesteśmy młodym start-up\'em przechodzącym w fazę wzrostu i budow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/03/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce