Oferta pracy zdalnej – twórca kursów online ok. 10zł/h

Perk Sp. z o.o.

00-640 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Do rozwoju oraz promocji jednego z najbardziej obiecujących start-upów na świecie - platformy edukacyjnej perkmylife - poszukujemy twórców kursów online.
Jako członek zespołu Perk będziesz aktywnie uczestniczyć w tworzeniu i rozwijaniu kursów online dostępnych na naszej platformie.

Zakres obowiązków
- Research online
- Wgrywanie treści do systemu e-learningowego
- Pomoc w tworzeniu konceptu technologicznych rozwiązań edukacyjnych

Forma pracy: praca z domu, dorywcza, sam(a) decydujesz, w jakich godzinach pracujesz
Rozliczenie: na podstawie umowy od wykonanych i zakończonych zadań

Wymagania

Proces Aplikacji:
Osoby zainteresowane ofertą współpracy prosimy o:

1) Zarejestrowanie się na:perkmylife. com, wypełnienie profilu w formie CV (nie przyjmujemy CV w innej formie)

2) Przesłanie linku do swojego profilu (znajdziesz go na dole strony w zakładce "Zaproś znajomych"/"Invite more friends") na nasz adres mailowy (jobs[at] perkmylife. com).
3) Z wybranymi osobami, kontaktować będziemy się na bieżąco (tj. im wcześniej prześlesz do nas swoją aplikację, tym wcześniej będziemy mogli rozpocząć współpracę).

Prezentacja firmy

Jesteśmy młodym start-up\'em przechodzącym w fazę wzrostu i budow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/04/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce