Oferta pracy - pielęgniarka Pielęgniarz/ka - Chorzów

Portal-medica.pl

Chorzów, śląskie

Opis stanowiska pracy

Prywatny Szpital Weiss Klinik w Chorzowie wchodzący w skład Grupy Scanmed - jeden z największych dostawców usług medycznych w Polsce, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osób na stanowisko:

Pielęgniarka/Pielęgniarz

Miejsce pracy: Chorzów

Wymagania:

  • wykształcenie uprawniające do wykonywania zawodu pielęgniarki/pielęgniarza, prawo do wykonywania zawodu,
  • dyspozycyjność,
  • punktualność,
  • elastyczność,
  • życzliwe podejście do pacjenta,
  • otwartość na nowe wyzwania i pracę z ludźmi,
  • motywacja do podjęcia dodatkowych kursów i szkoleń.

Oferujemy:

  • możliwości kształcenia się i poszerzania swojej wiedzy,
  • pracę pełną wyzwań w dynamicznym, ambitnym zespole

Aplikacje prosimy kierować na adres: praca@scanmed.pl

Prezentacja firmy

Portal-medica.pl jest serwisem rekrutacyjnym dedykowanym specjali... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/07/2016
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia