Oferta pracy - pielęgniarka anestezjologiczna

Portal-medica.pl

Wejherowo, pomorskie

Opis stanowiska pracy

 Szpital Specjalistyczny im. F. Ceynowy Spółka z o.o. z siedzibą w Wejherowie zatrudni PIELĘGNIARKI w Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii. Wymagania:
  • Kurs kwalifikacyjny lub specjalizacja w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii, Mile widziane również osoby chętne do rozwoju zawodowego w tej dziedzinie .
Oferty zawierające:
  •  CV - dyplom - aktualne prawo wykonywania zawodu
  • inne dokumenty potwierdzające kwalifikacje zawodowe
Prosimy kierować na adres: a.czajkowska@ceynowahosp.com.pl  Forma zatrudnienia oraz warunki finansowe do negocjacji. Odpowiemy tylko wybranym kandydatom.

Prezentacja firmy

Portal-medica.pl jest serwisem rekrutacyjnym dedykowanym specjali... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/07/2016
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia