Oferta pracy na stanowisku KIEROWNIK BIURA/OFFICE MANAGER

GWB Grzesiek Wielgosz Babecki Radcowie Prawni i Adwokaci Sp. p.

60-808 Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Do zakresu obowiązków należy m.in. organizacja pracy sekretariatu, odpowiedzialność za dokumenty kadrowe oraz rekrutacje w firmie, współpraca z podmiotami świadczącymi usługi dla kancelarii (księgowość, it, marketing), zarzadzanie zespołem pracowników oraz zapewnienie sprawnego funkcjonowania pracy biura.

Wymagania

1) doświadczenie na stanowisku związanym z zarządzaniem biurem min. 2 lata;

2) wykształcenie wyższe (organizacja, zarządzanie, administracja, prawo);

3) zaangażowanie, skrupulatność, systematyczność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań;

4) dyspozycyjność i umiejętność pracy pod presją czasu;

5)umiejętność zarządzania czasem pracy oraz ustalania priorytetów;

6) samodzielność w pracy;

7) łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów z klientami;

8) rozwinięte umiejętności interpersonalne;

9) praktyczna znajomość pakietu MS OFFICE (Word, Excel, Outlook, Power Point)

10) znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Prezentacja firmy

Kancelaria GWB

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
1 800PLN - 5 600PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat